Промислові полімерні підлоги та покриття

Інновація – це полімер.
Коутекс® – твій найкращий вибір.

Промислові полімерні підлоги та покриття для кожного підприємця!

Промислові підлоги – це різновид підлгового покриття, що стійке до “жорстких” механічних навантажент та до дїї агресивних середовищ.

Фактично до промислових підлог можна віднести всі підлогові покриття, окрім тих, що традиційно використовуються в квартирах  або заміських будинках – таркету, паркету або ламінату.  Промислові підлоги необхдні у всіх ситуаціях, коли йдеться про високі механічні або хімічні впливи на основу.

Бетонні підлоги – не фінішне покриття, вони слугують основою, бо не мають необхідних експлуатаційних характеристик, які має полімерне покриття:

 • стійкість до високих механічним навантаженням

 • стійкість до дії агресивних середовищ

 • висока зносостійкість

 • безпильність

 • гігієнічність
 • стійкість до розтріскування

 • стійкість до перепадів температур
 • тривалий термін експлуатації
 • естетична привабливість та простота в обслуговуванні

Полімерна підлога, в залежності від матеріалів, що використовуються, може бути:

 • Епоксидною (на основі епоксидних смол)
 • Поліуретановою (на основі поліуретанових смол)
 • Епоксіполіуретановою (на основі суміші епоксидних смол та поліуретанів)

Епоксидні наливні підлоги характеризуються високою механічною міцністю, зносостійкістю,  стійкістю до дії агресивних середовищ.

Епоксіуретанові наливні підлоги – більш еластичні покриття, стійкі до ударних та вібраційних навантажень, розтріскування.

Підвищені ризики на виробництві? - Подолаємо з ПК "Коутекс"

На сьогодні промислові наливні підлоги набули широкого поширення. Вони підходять для всіх промислових приміщень завдяки своїм спеціальним можливостям, які вони набувають при введенні в матеріали різних цільових добавок.

Підлоги можна класифікувати за стійкістю до певних впливів на них та їх комбінацій.

Епоксидні підлги в чистому виді мають підвищену стійкість до впливу хімічно-активних середовищ. Полімерні підлоги зі спеціальними добавками мають такі властивості, як пожежобезпечність та антистатичність. Залежно від ступеня наповнення кварцовим піском підлога може бути гладкою або шорсткою – антиковзною.

Властивості наливних підлог переважно визначаються типом використовуваних матеріалів, його технічними характеристиками, а також товщиною самого покриття. Товщина покриття залежить від передбачуваних навантажень на полімерну підлогу.

Іншими словами, враховуючи всі властивості матеріалів при виборі наливної підлоги, ще на етапі проектування Ви можете отримати:

Типи покриттів ПК "Коутекс"

Полімерне покриття «КОУТЕКС»® – це конструкція, що складається з послідовно нанесених на бетонну або іншу основу кількох шарів полімерної композиції. В якості основи виступають: бетонна стяжка, цементно-піщана стяжка, метал, стяжки з сухих будівельних сумішей (Церезіт, Томзіт, Уцин тощо), деревноволокниста плита (ДВП), деревно-стружкова плита (ДСП), плита дрібнодисперсної фракції (МДФ), азбоцементна плита, водостійка фанера, суха деревина, метал тощо.

В поодиноких випадках бетонна основа відповідає вимогам під наливні полімерні покриття. Тому конструкція підлоги повинна передбачати її вирівнювання та зміцнення до рівня, що відповідає цим вимогам, або повну заміну основи. При цьому можуть використовуватися такі технологічні прийоми, як влаштування полімербетонної стяжки, вирівнюючої стяжки з сухих будівельних сумішей, армування основи склосіткою або склотканиною, шпатлювання, пробивка анкерних отворів з подальшим заповненням анкерів полімерною композицією, влаштування основи підлоги з азбоцементної плити, ДСП, вологостійкої фанери тощо.

Тип фінішного покриття обирається залежно від навантажень, умов експлуатації підлоги та особливих вимог Замовника. В умовах незначних навантажень на підлогу (пішохідні навантаження або транспорт на пневматичних гумових колесах) можна використовувати всі види покриттів, починаючи від Знепилення та Окрасу. При великих транспортних навантаженнях і місцях інтенсивного пішохідного руху, і навіть за умов постійного впливу вологи на підлогу більше підходять покриття Декор-моно чи покриття з кольоровим кварцовим піском.

На підлогах, що повинні володіти високим коефіцієнтом тертя, такі, як сходи, пандуси, в’їзди в гаражі і т.п., доцільно виконувати покриття типу Шагрень або Килимово-кам’яне покриття(ККП).

В залежності від умов експлуатації підлоги можуть виконуватися в пожежобезпечному, хімстійкому або антистатичному варіанті.