Обробка бетонної основи

Головне – основа

Бетонні основи мають широку сферу застосування, вони використовуються в гаражах, складах, ангарах, майстернях, підсобних приміщеннях та на виробництвах. І будь-яка бетонна підлога при влаштуванні фінішного покриття вимагає обробки, не залежно від того, скільки ця підлога експлуатувалася.

Шліфування бетонної основи

Шліфування бетонної підлоги – обов’язкова операція. Якщо основа нова, на її поверхні залишається так зване цементне молочко, цей верхній шар в процесі експлуатації пилить і швидко руйнується. Для покращення зчеплення бетонної основи та полімеру, необхідно додатково обробити бетонну підлогу – пошліфувати та знепилити. Якщо основа експлуатувалася, потрібно пошліфувати верхній шар з метою усунення забруднень та вирівнювання поверхні.

Шліфують основу за допомогою мозаїчно-шліфувальних машин, що відносяться до спеціалізованого технологічного обладнання. Для мінімізації пилоутворення в процесі виконання робіт, необхідно використовувати промисловий пилосос. При шліфуванні невеликих площ і важкодоступних місць застосовують кутові шліфувальні машини. На великих площах використання ручних інструментів неефективне, не вдасться досягти потрібного результату та роботи розтягнуться у часі.

 

Фрезерні роботи забезпечують підготовку бетонних поверхонь в промисловому, цивільному та житловому будівництві.

Фрезерування допомагає легко демонтувати старі покриття, видалити нерівності поверхні бетону, використовується при дуже сильному та застарілому забрудненні бетону паливно-мастильними матеріалами, при необхідності зняти полімерні покриття, при необхідності видалити поверхневого шару бетонного покриття, видалити неміцні цементно-піщані ремонті стяжки. Фрезерування застосовується при великих перепадах, нерівностях бетонних покриттів, що досягають у висоту від 3 мм.

Дробоструменева обробка є важливою стадією підготовки поверхонь перед нанесенням різних захисних і декоративних покриттів. Дробоструменева обробка дозволяє рівномірно і якісно обробити поверхню. Застосовується для видалення верхнього неміцного шару, так званого «цементного молочка»; видалення різноманітних забруднень; видалення топінгу під влаштування полімерних покриттів; надання шорсткості, видалення розмітки, очищення металу. Дробоструменева обробка дозволяє створити шорстку поверхню, покращуючи зчеплення полімерного покриття з бетонною основою.

Вартість виконання робіт залежить від об’єму та територіального розташування об’єкту. Отримати консультацію з обробки бетонних основ Ви можете, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті.