НАШІ ПОСЛУГИ

Консультація

Звернувшись до нас, Ви отримуєте якісну технічну підтримку та, при необхідності, техсупровід від спеціалістів в сфері влаштування й експлуатації полімерних покриттів.

Монтаж та влаштування

Група компаній «Дайвер» активно розвивається та виконує широкий спектр рабіт: влаштування полімерних покриттів, бетонних підлог, топінгів; дробеструйна обробка та фрезерування бетону; влаштування інших видів покриттів.

Навчання

Наша компанія проводить безкоштовні презентації для дизайнерів і архітекторів, навчальні семінари та курси з влаштування полімерних покриттів для всіх бажаючих.
Постачаючи якісні технологічні рішення сьогодні, ми забезпечуємо Вам надійне, безпечне й ефективне завтра.
Полімерні композиції «Коутекс» використовуються не тільки для влаштування наливних підлог і ремонтно-відновлювальних робіт металевих та з/б конструкцій, як клеючий та зміцнюючий матеріал, але й для виконання неординарних дизайнерських рішень в процесі створення інтер’єру та меблів, виробів зі склопластику. Досвід роботи з полімерними матеріалами сформований на базі Інституту хімії високомолекулярних сполук Академії наук України. Співпраця продовжується до сьогодні. На новітні розробки отримано цілий ряд патентів й престижних нагород.
9700
Виконаних об’єктів
2300
Виготовлених тон ПК «Коутекс»
1400000
Влаштованих площ м2
НАША РОБОТА
У нас ще багато робіт в портфоліо, обов’язково перегляньте!

Готові рішення на будь-який запит!

Промислові полімерні підлоги та покриття

Промислові полімерні підлоги – надстійкі та надійні покриття для всіх галузей промисловості.

Декоративні полімерні підлоги та покриття

Ексклюзивні декоративні підлоги для квартир, приватних будинків та офісів. Ваші ідеї стануть реальністю з матеріалами «Коутекс».

Спеціальні можливості ПК «Коутекс»

Універсальна полімерна композиція «Коутекс» має широку сферу застосування й використовується для вирішення складних технічних задач.

Декоративні вироби

ПК «Коутекс» – універсальний матеріал для створення ексклюзивних декоративних виробів та предметів інтер’єру: оригінальні столи, панелі, підвіконня та сходи.

ВІДГУКИ

НАША КОМАНДА

Адреса нашого офісу

  • Україна, 02160, м. Киів, вул. Сергієнка, 2/3
  • office@diver-g.com
  • 09.00 - 18.00
ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
НОВИНИ